Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Biljardbord Hobby Riley Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

4 995 kr
(5 995 kr)
12 mån räntefritt 416 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: 3-8 veckor
Leveranstid:
Artikelnr: 395
Kategori: Biljardbord Hobby
Varumärke: Riley
Garanti: 12 mån
Yttermått: 183 x 91 x 79 cm
Vikt: 48 kg

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

Spela pool och snooker på samma bord. Fäll upp det för att på ett enkelt sätt och förvara det utan att det tar upp onödigt utrymme.

Nu med bordtennisskiva!

Mått i uppfällt läge:
6 fot: 40 x 99 x 190 cm

Grön duk
Svart finish
Både snooker och poolbollar

Medföljer

2 st köer 120 cm
1 st triangel
2 st kritor
1 set bollar 48 mm (pool)
1 set bollar 44 mm (snooker)
1 st borste
2 st racket och bollar
nät

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Spelbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Biljardbord Hobby innehåller fler produkter som liknar Riley Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva.

Omdömen och betyg

Ester Isabel, 2016-03-08

Bo Patrick, 2014-06-23
Trodde att det skulle vara lite stadigare. Men annars bra.
Arne, 2014-02-09

Leif, 2010-04-16
Bordet är väl fungerande fast det har ett litet format och det känns som det har hög kvalitet. Leveransen var bra även om leverantören missade sita delen med hemleveransen. Hålens korgar kunde varit något bättre svårt att få upp kloten.
Karl-Einar, 2010-02-20

Karl, 2010-02-17
bra kvalité och finish på bordet
prisvärt
Michael, 2010-02-15
Det ihopfällbara kombifold Snooker-/Biljard- och även dart paketet är närmast att betrakta som ett fynd.

Bordet är riktigt stabilt i utfällt läge och kan jämföras med ett fast bord.

I ihopfällt läge tar bordet knappt någon plats, vilket kan vara viktigt för dig som inte har överdrivet med plats.

Du behöver inte bekymmra dig över vart du ska förvara biljardbollar och köer. Det finns nämligen köhållare och förvaringsväska på bordets undersida.

Om man nu mot förmodan tröttnar på att stöta på biljard-/snooker bollar så kan man alltid roa sig med att kasta lite dart på det medföljande dart bordet. Tanken är att du ska fästa det på baksidan av ditt snooker-/biljardbord i uppfällt läge.

Om du är rädd om bordet eller kanske helt enkelt inte litar på dig själv eller andra, fäst då din dart tavla någon annanstans.

Kombifold paketet är perfekt för dig som vill utöva din hobby i hemmet, men samtidigt ha plats till övers och pengar kvar i plånboken.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

Riley Renaissance riley-renaissance-1

Riley Renaissance

(0)

Beställningsvara Från: 78 900 kr

Bordtennisskiva Och Whiteboard Bordtennisskiva Och Whiteboard bordtennisskiva-och-whiteboard-1

Bordtennisskiva Och Whiteboard

(0)

I lager 299 kr (799 kr)

Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(5)

I lager 3 495 kr (3 995 kr)

Info & Val
Riley Renaissance Silver riley-renaissance-silver-1

Riley Renaissance Silver

(0)

Beställningsvara Från: 79 900 kr

Riley Renaissance Gold riley-renaissance-gold-1

Riley Renaissance Gold

(0)

Beställningsvara Från: 79 900 kr

Club Mahogany club-mahogany-1

Club Mahogany

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

Club Silver club-silver-1

Club Silver

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

Club Black club-black-1

Club Black

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

Club Gold club-gold-1

Club Gold

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

Grand Black grand-black-1

Grand Black

(0)

Beställningsvara Från: 99 900 kr

Grand White grand-white-1

Grand White

(0)

Beställningsvara Från: 99 900 kr

Supasize Folding 6 Supasize Folding 6 supasize-folding-6-1

Supasize Folding 6

(0)

I lager 7 995 kr (8 595 kr)

Aristocrat Tournament Champion aristocrat-tournament-champion-1

Aristocrat Tournament Champion

(0)

Beställningsvara 149 500 kr

Riley Folding Black Deluxe riley-folding-black-deluxe-1

Riley Folding Black Deluxe

(1)

I lager 4 495 kr

Black Cat 7 black-cat-7-1

Black Cat 7

(0)

I lager 9 995 kr

Rosemont 7 rosemont-7-1

Rosemont 7

(0)

I lager 9 995 kr

Rolling Lay Flat 6 rolling-lay-flat-6-1

Rolling Lay Flat 6

(0)

Beställningsvara 5 495 kr

 
LFC Iphone 5/5S Skal SAS liverpool-iphone-55s-skal-sas-1

LFC Iphone 5/5S Skal SAS

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

LFC Hemmaställ Baby 2015-16 liverpool-hemmastall-baby-2015-16-1

LFC Hemmaställ Baby 2015-16

(0)

I lager 299 kr (449 kr)

CFC Julgranskulor Hemmaställ chelsea-julgranskulor-hemmastall-1

CFC Julgranskulor Hemmaställ

(0)

I lager 79 kr (119 kr)

MUFC Huvtröja Crest Röd MUFC Huvtröja Crest RödMUFC Huvtröja Crest RödMUFC Huvtröja Crest RödMUFC Huvtröja Crest RödMUFC Huvtröja Crest RödMUFC Huvtröja Crest RödMUFC Huvtröja Crest RödMUFC Huvtröja Crest Röd manchester-united-huvtroja-crest-rod-1

MUFC Huvtröja Crest Röd

(14)

I lager 399 kr (499 kr)

The Flash Keps the-flash-keps-1

The Flash Keps

(0)

I lager 113 kr (189 kr)