Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisbord (pingisbord) Cornilleau Sport 100 Indoor

3 995 kr
12 mån räntefritt 333 kr / månad (avgifter tillkommer)
Alt/Storlek:Blå
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 19759
Kategori: Bordtennisbord (pingisbord)
Varumärke: Cornilleau
Garanti: 3 år (10 år för utomhusspelytor)
Spel: 274 x 152.5 x 76 cm
Ihopfälld: 74 x 162 x 156 cm
Vikt: 69 kg
Spelyta: Spånskiva 19 mm
Ram: 28 mm stål
Beläggning: Standard
Hjul: Dubbelhjul
Ben: Stål 25 mm

Sport 100 Indoor

Ett populärt instegsbord som har många egenskaper från de dyrare borden.

19 mm spånskiva och 28 mm stålram
Compact technology - Kompakt och enkel fällmekanism.
Träna mot dig själv - Fäll upp en sida för att spela ensam.
Push'n Lock - Dubbelt låssystem i både uppfält och spelläge.
Fasta nätstolpar - Stolparna som kan justera nätets spänning.
Nät ingår - Nät medföljer alltid vid köp av bordtennisbord från Corneilleau.



Montering

Montering av detta bordtennisbord tar 1-2 timmar.

Nät

Nät medföljer alltid vid köp av bord.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Biljardbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Bordtennisbord (pingisbord) innehåller fler produkter som liknar Cornilleau Sport 100 Indoor.

Omdömen och betyg

VVS-Montörerna I Gästrikland AB, 2017-03-03

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 4 395 kr

Sport 300 S Crossover Outdoor sport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 795 kr

Sport 500 M Crossover Outdoor sport-500-m-crossover-outdoor-1

Sport 500 M Crossover Outdoor

(0)

I lager 8 495 kr

Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor competition-740-ittf-1

Competition 740 ITTF Indoor

(2)

I lager 7 995 kr (8 295 kr)

Info & Val
Competition 850 Wood ITTF Indoor competition-850-wood-ittf-indoor-1

Competition 850 Wood ITTF Indoor

(0)

I lager 12 790 kr

Sport 700 Crossover sport-700-crossover-1

Sport 700 Crossover

(0)

I lager 10 995 kr

Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(22)

I lager 3 795 kr

Info & Val
C-Mini Indoor c-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

t3t-indoor-1

T3T Indoor

(0)

I lager 24 900 kr

t37-indoor-1

T37 Indoor

(0)

I lager Från: 14 900 kr

t3s-indoor-1

T3S Indoor

(0)

I lager 9 900 kr

 
LFC Soccerstarz Lucas liverpool-soccerstarz-lucas-1

LFC Soccerstarz Lucas

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

EFC Bildoft everton-bildoft-1

EFC Bildoft

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

tottenham-olglas-hogt-wordmark-1

Tottenham Ölglas Högt Wordmark

(3)

I lager Från: 129 kr

AFC Samsung Galaxy S4 Skal Hårt arsenal-samsung-galaxy-s4-skal-hart-1

AFC Samsung Galaxy S4 Skal Hårt

(5)

I lager 99 kr (189 kr)

FCB Tomteluva Elf barcelona-tomteluva-elf-1

FCB Tomteluva Elf

(2)

I lager 79 kr (99 kr)