Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisbord (pingisbord) Tectonic Tecto Indoor

2 829 kr
12 mån räntefritt 236 kr / månad (avgifter tillkommer)
Tillbehörset (Mer info):
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 1265
Kategori: Bordtennisbord (pingisbord)
Varumärke: Tectonic
Garanti: 2 år (3 år för utomhusspelytor)
Spel: 274x152.5x76 cm
Ihopfälld: 75x152.5x183 cm
Vikt: 59 kg

Tecto Indoor

Tecto indoor är ett bord som är tillverkat av franska Cornilleau. Prisvärt bord med fasta nätstolpar och 16 mm spelyta. Det har också säkert och utrymmesbesparande fällmekanism.

Spelyta: Spånskiva 16 mm
Beläggning: Standard (blå)
Transporthjul: Dubbelhjul 130 mm (diameter)
Benkonstruktion:25 mm i försinkat stål

Kompakt fällmekanism för effektiv förvaring.
Fäll upp en sida för att spela ensam.
Dubbelt låssystem i både uppfällt och spelläge för ökad säkerhet.
Fasta nätstolpar

Montering

Montering av detta bordtennisbord tar 1-2 timmar.

Nät

Nät medföljer alltid vid köp av bord.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Biljardbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Bordtennisbord (pingisbord) innehåller fler produkter som liknar Tectonic Tecto Indoor.

Omdömen och betyg

Memoto AB / Narrative, 2014-02-10

Harry, 2012-01-17

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(22)

I lager 3 495 kr

Info & Val
Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor competition-740-ittf-1

Competition 740 ITTF Indoor

(2)

I lager 7 995 kr (8 295 kr)

Info & Val
C-Mini Indoor c-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

t3t-indoor-1

T3T Indoor

(0)

I lager 24 900 kr

t37-indoor-1

T37 Indoor

(0)

I lager 14 900 kr

t3s-indoor-1

T3S Indoor

(0)

I lager 9 900 kr

t30-outdoor-1

T30 Outdoor

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 4 395 kr

Sport 250 S Crossover Outdoor sport-250-s-crossover-outdoor-1

Sport 250 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 495 kr

Sport 300 S Crossover Outdoor sport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 795 kr

Sport 500 M Crossover Outdoor sport-500-m-crossover-outdoor-1

Sport 500 M Crossover Outdoor

(0)

I lager 8 495 kr

 
LFC T-shirt 3-pack Barn Ungdom LFC T-shirt 3-pack Barn Ungdom liverpool-t-shirt-3-pack-barn-ungdom-1

LFC T-shirt 3-pack Barn Ungdom

(1)

I lager 277 kr (369 kr)

MCFC Dekal Iphone 6 manchester-city-dekal-iphone-6-1

MCFC Dekal Iphone 6

(1)

I lager 77 kr (129 kr)

MUFC SoccerStarz Kagawa MUFC SoccerStarz Kagawa manchester-united--soccerstarzkagawa-1

MUFC SoccerStarz Kagawa

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

Miami Ink Plånbok Black Dragon miami-ink-planbok-black-dragon-1

Miami Ink Plånbok Black Dragon

(0)

I lager 75 kr (249 kr)

LFC Iphone-5-skal 3D Sterling 31 liverpool-iphone-5-skal-3d-sterling-31-1

LFC Iphone-5-skal 3D Sterling 31

(0)

I lager 60 kr (199 kr)