Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Foosball Bollar Garlando Speed Control

49 kr
12 mån räntefritt 4 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Tillfälligt slut
Artikelnr: 20102
Kategori: Foosball Bollar
Varumärke: Garlando
Garanti: 24 mån

Speed Control

Tävlingsboll från italienska Garlando. Bra fart, men ändå greppbar.

Diameter: 35 mm
Vikt: 20 g

Foosball Bollar innehåller fler produkter som liknar Garlando Speed Control.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Garlando Standard Orange garlando-standard-orange-1

Garlando Standard Orange

(7)

I lager Från: 10 kr

Garlando Standard Vit garlando-standard-vit-1

Garlando Standard Vit

(16)

I lager Från: 10 kr

Pro Play 3-pack pro-play-3-pack-1

Pro Play 3-pack

(10)

I lager 149 kr

Fotbollar Stor fotbollar-stor-1

Fotbollar Stor

(6)

I lager Från: 29 kr

Fotbollar Små 2-pack fotbollar-sma-2-pack-1

Fotbollar Små 2-pack

(7)

29 kr

Korkbollar korkbollar-1

Korkbollar

(3)

99 kr

fotboll-svartvit-1

Fotboll Svartvit

(5)

19 kr

roberto-yellow-1

Roberto Yellow

(0)

I lager 29 kr

 
Spiderman Nyckelring spiderman-nyckelring-1

Spiderman Nyckelring

(0)

I lager 23 kr (39 kr)

Minions Pennset 3D minions-pennset-3d-1

Minions Pennset 3D

(0)

I lager 90 kr (129 kr)

CFC Glasunderlägg Runda chelsea-glasunderlagg-runda-1

CFC Glasunderlägg Runda

(3)

I lager 79 kr (99 kr)

V For Vendetta T-Shirt Anonymous V For Vendetta T-Shirt AnonymousV For Vendetta T-Shirt AnonymousV For Vendetta T-Shirt AnonymousV For Vendetta T-Shirt AnonymousV For Vendetta T-Shirt AnonymousV For Vendetta T-Shirt AnonymousV For Vendetta T-Shirt AnonymousV For Vendetta T-Shirt Anonymous v-for-vendetta-t-shirt-anonymous-1

V For Vendetta T-Shirt Anonymous

(2)

I lager 57 kr (189 kr)

West Bromwich Albion Skolset west-bromwich-albion-skolset-1

West Bromwich Albion Skolset

(0)

I lager 30 kr (99 kr)