Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Foosball Bollar Garlando Speed Control

49 kr
12 mån räntefritt 4 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Tillfälligt slut
Artikelnr: 20102
Kategori: Foosball Bollar
Varumärke: Garlando
Garanti: 24 mån

Speed Control

Tävlingsboll från italienska Garlando. Bra fart, men ändå greppbar.

Diameter: 35 mm
Vikt: 20 g

Foosball Bollar innehåller fler produkter som liknar Garlando Speed Control.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Garlando Standard Orange garlando-standard-orange-1

Garlando Standard Orange

(7)

I lager Från: 10 kr

Garlando Standard Vit garlando-standard-vit-1

Garlando Standard Vit

(15)

I lager Från: 10 kr

Pro Play 3-pack pro-play-3-pack-1

Pro Play 3-pack

(10)

I lager 149 kr

Fotbollar Stor fotbollar-stor-1

Fotbollar Stor

(5)

I lager Från: 29 kr

Fotbollar Små 2-pack fotbollar-sma-2-pack-1

Fotbollar Små 2-pack

(7)

29 kr

Korkbollar korkbollar-1

Korkbollar

(2)

I lager 99 kr

fotboll-svartvit-1

Fotboll Svartvit

(5)

19 kr

roberto-yellow-1

Roberto Yellow

(0)

I lager 29 kr

 
Miami Heat Pinn Logo miami-heat-pinn-logo-1

Miami Heat Pinn Logo

(0)

I lager 11 kr (19 kr)

NUFC Strumpor Sport newcastle-united-strumpor-sport-1

NUFC Strumpor Sport

(1)

I lager 29 kr (119 kr)

Spiderman Nyckelring spiderman-nyckelring-1

Spiderman Nyckelring

(0)

I lager 23 kr (39 kr)

Celtic Bildoft celtic-bildoft-1

Celtic Bildoft

(1)

I lager 29 kr (59 kr)

South Park Klistermärke Stan south-park-klistermarke-stan-1

South Park Klistermärke Stan

(0)

I lager 6 kr (19 kr)