Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Foosballbord (Fotbollsspel) Garlando Master Pro

5 995 kr
12 mån räntefritt 500 kr / månad (avgifter tillkommer)
Alt/Storlek:Genomgående
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 20100
Kategori: Foosballbord (Fotbollsspel)
Varumärke: Garlando
Garanti: 24 mån
Yttermått: 144(L) x 76(B) x 88(H) cm
Vikt: 60 kg

Master Pro

Master Pro är ett professionellt spel som har fällbara ben vilket underlättar flytt och förvaring.


Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 45 minuter och är relativt enkel pga att kabinetten levereras monterad. Det som behöver monteras är benen, stänger och några detaljer.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Fotbollsspelet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).


Produktegenskaper F200
Kabinett Rejäl 19 mm tjock MDF kabinett med melaminbeläggning
Ben 9 x 9 cm kvadratiska benen i MDF är täckta med svart melamin

Stänger 16 mm tjocka teleskopiska högkvalitetsstänger (2 mm godstjocklek). Väldigt stresståliga.
Kullager Stålkullager för högre hastighet, smidigare och minskat slitage

Spelare Röda och blåa spelare i okrossbar plast gjutna direkt på stängerna
Spelyta Laminerad spelplan med silkscreentryckta vita linjer för att se ut som en fotbollsplan.

RäknareRäknare färgsatta för att matcha spelarna.
Tele StängerTeleskopiska stänger som ger ett smidigare och säkrare bord.

HandtagPlasthandtag med ergonomiskt grepp.
Bollar 10 vita standardfotbollar medföljer


Foosballbord (Fotbollsspel) innehåller fler produkter som liknar Garlando Master Pro.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Master Champion master-champion-1

Master Champion

(1)

I lager 11 995 kr

F100 F100 f100-1

F100

(5)

I lager 3 995 kr (4 595 kr)

Pro Champion Pro Champion pro-champion-1

Pro Champion

(11)

I lager 8 495 kr (8 995 kr)

F200 F200 f200-1

F200

(10)

Beställningsvara 5 495 kr (5 995 kr)

G500 Weatherproof g500-weatherproof-1

G500 Weatherproof

(2)

I lager 7 995 kr

Silver Olympic silver-olympic-1

Silver Olympic

(4)

I lager 13 795 kr

F1 Tele f1-tele-1

F1 Tele

(5)

I lager 2 195 kr

G2000 g2000-1

G2000

(2)

I lager 7 295 kr

F-zero F-zero f-zero-1

F-zero

(3)

I lager 1 395 kr (1 795 kr)

F1 F1 f1-1

F1

(8)

I lager 1 995 kr (2 195 kr)

F200 Egen Design f200-egen-design-1

F200 Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 9 750 kr

F200 EVO f200-evo-1

F200 EVO

(9)

I lager 5 495 kr

Foldy foldy-1

Foldy

(2)

I lager 7 495 kr

Special Champion special-champion-1

Special Champion

(1)

Beställningsvara 9 995 kr

Deluxe Outdoor deluxe-outdoor-1

Deluxe Outdoor

(0)

I lager 13 995 kr

World Champion world-champion-1

World Champion

(0)

I lager 15 995 kr

G2000 Egen Design g2000-egen-design-1

G2000 Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 11 750 kr

G500 Pure White g500-pure-white-1

G500 Pure White

(2)

I lager Från: 7 495 kr

World Champion Egen Design world-champion-egen-design-1

World Champion Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 19 500 kr

G500 Deco g500-deco-1

G500 Deco

(0)

Beställningsvara 9 995 kr

 
Hunger Games Bild Mockingjay hunger-games-bild-mockingjay-1

Hunger Games Bild Mockingjay

(0)

I lager 39 kr (129 kr)

Ninja Turtle Mugg Distressed Faces ninja-turtle-mugg-distressed-faces-1

Ninja Turtle Mugg Distressed Faces

(0)

I lager 71 kr (119 kr)

The Flash Keps the-flash-keps-1

The Flash Keps

(0)

I lager 113 kr (189 kr)

EFC Affisch Squad 34 everton-affisch-squad-34-1

EFC Affisch Squad 34

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

LFC Matchtröja Retro 70 V-ringad LFC Matchtröja Retro 70 V-ringadLFC Matchtröja Retro 70 V-ringadLFC Matchtröja Retro 70 V-ringadLFC Matchtröja Retro 70 V-ringadLFC Matchtröja Retro 70 V-ringadLFC Matchtröja Retro 70 V-ringadLFC Matchtröja Retro 70 V-ringadLFC Matchtröja Retro 70 V-ringad liverpool-matchtroja-retro-70-v-ringad-1

LFC Matchtröja Retro 70 V-ringad

(0)

I lager 399 kr (599 kr)