Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Fotboll och Basket Portabel Basketställning Junior

1 399 kr
12 mån räntefritt 117 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 17606
Kategori: Fotboll och Basket
Varumärke: Bex Sport
Garanti: 6 mån

Portabel Basketställning Junior

Portabel Basketställning Junior

Tavla: 80 x 56 cm
Justerbar höjd: 160 - 220 cm
Vikt: 15 kg

Fotboll och Basket innehåller fler produkter som liknar Bex Sport Portabel Basketställning Junior.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

Portabel Basketställning portabel-basketstallning-1

Portabel Basketställning

(0)

Beställningsvara 3 899 kr

Fotbollsmål 300 fotbollsmal-300-1

Fotbollsmål 300

(2)

I lager 1 199 kr

Prickskytteduk För Fotbollsmål prickskytteduk-for-fotbollsmal-1

Prickskytteduk För Fotbollsmål

(1)

I lager 199 kr

Nät Till Fotbollsmål nat-till-fotbollsmal-1

Nät Till Fotbollsmål

(1)

I lager 199 kr

Fotboll fotboll-1

Fotboll

(0)

I lager 129 kr

Basketkorg Med Backboard basketkorg-med-backboard-1

Basketkorg Med Backboard

(1)

599 kr

Basketkorg basketkorg-1

Basketkorg

(0)

I lager 249 kr

Basketboll basketboll-1

Basketboll

(1)

I lager 99 kr

Baskettavla 90 X 60 baskettavla-90-x-60-1

Baskettavla 90 X 60

(0)

995 kr

Baskettavla 72 X 49 baskettavla-72-x-49-1

Baskettavla 72 X 49

(0)

399 kr

Fotboll Neopren fotboll-neopren-1

Fotboll Neopren

(0)

I lager 99 kr

Baskettavla USG 71x45 baskettavla-usg-71x45-1

Baskettavla USG 71x45

(0)

I lager 499 kr

Nike Fotboll Premier Team nike-fotboll-premier-team-1

Nike Fotboll Premier Team

(0)

I lager 363 kr (519 kr)

sunsport-baskettavla-1

Sunsport Baskettavla

(0)

I lager 995 kr

sunsport-fotbollsmal-blue-2m-1

Sunsport Fotbollsmål Blue 2m

(0)

Beställningsvara 1 565 kr

sunsport-fotbollsmal-blue-3m-1

Sunsport Fotbollsmål Blue 3m

(0)

I lager 1 785 kr

 
EFC Tomteluva Supersoft everton-tomteluva-supersoft-1

EFC Tomteluva Supersoft

(0)

I lager 79 kr (79 kr)

MUFC Fleecefilt Established manchester-united-fleecefilt-established-1

MUFC Fleecefilt Established

(0)

I lager 149 kr (199 kr)

Queens Park Rangers Tomteluva queens-park-rangers-tomteluva-1

Queens Park Rangers Tomteluva

(0)

I lager 79 kr (79 kr)

AFC IPhone 6 Skal Hårt 3D arsenal-iphone-6-skal-hart-3d-1

AFC IPhone 6 Skal Hårt 3D

(1)

I lager 159 kr (199 kr)

Flintstones Keps Snap Back Fred flintstones-keps-snap-back-fred-1

Flintstones Keps Snap Back Fred

(0)

I lager 75 kr (249 kr)