Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Kombibord & Paket Riley Bordtennisskiva Och Whiteboard

299 kr
(799 kr)
12 mån räntefritt 25 kr / månad (avgifter tillkommer)
Alt/Storlek:Utan ben
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 12761
Kategori: Kombibord & Paket
Varumärke: Riley
Garanti: 12 mån

Bordtennisskiva Och Whiteboard

Kombinerat bordtennisskiva och whiteboard avsett att placeras på ett 4-fots spelbord eller annat lämpligt bord.


Yttermått ca 122 x 57 cm
Utan ben
Nät, racketar och bollar medföljer

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Spelbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Kombibord & Paket innehåller fler produkter som liknar Riley Bordtennisskiva Och Whiteboard.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva kombifold-6-plus-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

(7)

I lager 4 995 kr (5 995 kr)

Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(5)

I lager 3 495 kr (3 995 kr)

Info & Val
Mars De Luxe 3in1 mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(5)

I lager 4 995 kr

Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(13)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
BCE Multi 12 BCE Multi 12 bce-multi-12-1

BCE Multi 12

(5)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
BCE Multi 21 BCE Multi 21 bce-multi-21-1

BCE Multi 21

(1)

I lager 2 995 kr (3 495 kr)

Info & Val
 
Bayern M√ľnchen Nyckelring Shirt bayern-munchen-nyckelring-shirt-1

Bayern M√ľnchen Nyckelring Shirt

(1)

I lager 83 kr (139 kr)

Fear And Loathing In Las Vegas Mugg fear-and-loathing-in-las-vegas-mugg-1

Fear And Loathing In Las Vegas Mugg

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

AC/DC Armband High Voltage acdc-armband-high-voltage-1

AC/DC Armband High Voltage

(0)

I lager 12 kr (39 kr)

CFC Nylonfotboll All Surface chelsea-nylonfotboll-all-surface-1

CFC Nylonfotboll All Surface

(0)

I lager 101 kr (169 kr)

Superman T-shirt Kiss Me Superman T-shirt Kiss MeSuperman T-shirt Kiss MeSuperman T-shirt Kiss MeSuperman T-shirt Kiss MeSuperman T-shirt Kiss MeSuperman T-shirt Kiss MeSuperman T-shirt Kiss MeSuperman T-shirt Kiss Me superman-t-shirt-kiss-me-1

Superman T-shirt Kiss Me

(0)

I lager 72 kr (239 kr)