Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Kombibord & Paket Riley Real Air Multi

3 495 kr
(3 995 kr)
12 mån räntefritt 291 kr / månad (avgifter tillkommer)
Välj ben:
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 13304
Kategori: Kombibord & Paket
Varumärke: Riley
Garanti: 12 mån
Yttermått: 119 x 61 x 81 cm
Vikt: 38 kg

Real Air Multi

Nu får du köpa till Merit darttavla (info) för endast 99 kr (ord pris 199 kr) eller Soft blue eldarttavla (info) för endast 199 kr (ord pris 499 kr).

Real Air Multi spelbord kommer att ge fantastiskt kul för hela familjen. Det har en robust konstruktion med en ljus bok finish. Bordet levereras komplett med alla tillbehör som behövs.

Airhockey som har en 230V fläkt för snabbt spel.
Bordtennisskiva
Fotbollsspel med solida metallstänger.
Robust konstruktion

Alla spel är packade inuti lådorna på varje ände av bordet för att hålla alla tillbehör nära och redo för action.

Bordsskivorna monteras enkelt ihop för förvaring.



Ingår:
1 set biljardbollar (38 mm)
2 st 36 tums poolköer
2 st kritor
1 st triangel
1 st borste
2 st fotbollar
2 st pushers
2 st puckar
2 st bordtennisracketar
1 st bordtennisnät
1 st bordtennisbollar


Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Spelbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Kombibord & Paket innehåller fler produkter som liknar Riley Real Air Multi.

Omdömen och betyg

Jacob, 2016-12-07

Jacob, 2016-12-07

LALE KVINNOFÖRENING, 2016-03-09

Carl Olof, 2016-02-12

Lisa, 2013-12-26
Ett toppenspel!! Fin kvalitet och mycket spel för pengarna
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(13)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva kombifold-6-plus-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

(7)

I lager 4 995 kr (5 995 kr)

Bordtennisskiva Och Whiteboard Bordtennisskiva Och Whiteboard bordtennisskiva-och-whiteboard-1

Bordtennisskiva Och Whiteboard

(0)

I lager 299 kr (799 kr)

Mars De Luxe 3in1 Mars De Luxe 3in1 mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(5)

I lager 4 225 kr (4 995 kr)

BCE Multi 12 BCE Multi 12 bce-multi-12-1

BCE Multi 12

(5)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
BCE Multi 21 BCE Multi 21 bce-multi-21-1

BCE Multi 21

(1)

I lager 2 995 kr (3 495 kr)

Info & Val
 
AFC Sparkcykel Folding arsenal-sparkcykel-folding-1

AFC Sparkcykel Folding

(0)

I lager 335 kr (479 kr)

Paris St Germain SoccerStarz Lavezzi paris-st-germain-soccerstarz-lavezzi-1

Paris St Germain SoccerStarz Lavezzi

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

Green Latern Pinn Icon green-latern-pinn-icon-1

Green Latern Pinn Icon

(1)

I lager 11 kr (19 kr)

Birmingham City Kalender 2013 Birmingham City Kalender 2013 birmingham-city-kalender-2013-1

Birmingham City Kalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

RMCF Fleecefilt Established real-madrid-fleecefilt-established-1

RMCF Fleecefilt Established

(0)

I lager 149 kr (199 kr)