Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Bli redo för sommaren!

Fotboll fotboll-1

Fotboll

(0)

I lager 129 kr

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 4 395 kr

Kubb Family Kubb Family kubb-family-1

Kubb Family

(2)

I lager 279 kr

sunsport-baskettavla-1

Sunsport Baskettavla

(0)

I lager 995 kr

Studsmatta Combi Small studsmatta-combi-small-1

Studsmatta Combi Small

(0)

I lager 1 795 kr

Spelbord

Shark Black shark-black-1

Shark Black

(0)

I lager 1 449 kr

Info & Val
Sport 300 S Crossover Outdoor sport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 795 kr

Bordtennisskiva Premium bordtennisskiva-premium-1

Bordtennisskiva Premium

(0)

I lager 3 495 kr

C-Mini Indoor c-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

Medium TT Medium TT medium-tt-1

Medium TT

(3)

I lager 1 795 kr (2 494 kr)

Info & Val

Erbjudanden

Mustang 8 Mustang 8 mustang-8-1

Mustang 8

(2)

I lager 15 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
Ella 9 Svart Ella 9 Svart ella-9-svart-1

Ella 9 Svart

(0)

I lager 24 995 kr (27 995 kr)

Info & Val
California 7 Fot california-7-fot-1

California 7 Fot

(0)

I lager 16 995 kr (20 995 kr)

biljardlampa-prestige-1

Biljardlampa Prestige

(1)

I lager Från: 499 kr

Clifton 4 Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(4)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

 

Topplistan

P12 Skruvköläder P12 Skruvköläder p12-skruvkolader-1

P12 Skruvköläder

(31)

I lager Från: 19 kr

Endelskö Tournament Champion endelsko-tournament-champion-1

Endelskö Tournament Champion

(2)

I lager Från: 249 kr

BCE Fyrdelskö Color BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(31)

I lager 249 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(10)

I lager 199 kr (249 kr)

Garlando Standard Orange Garlando Standard Orange garlando-standard-orange-1

Garlando Standard Orange

(7)

I lager Från: 10 kr

 

Nyheter

Sport 700 Crossover Sport 700 Crossover sport-700-crossover-1

Sport 700 Crossover

(0)

I lager 10 995 kr

Speed Control Speed Control speed-control-1

Speed Control

(0)

I lager 89 kr

Challenge Challenge challenge-1

Challenge

(0)

I lager 9 995 kr

Master Pro Master Pro master-pro-1

Master Pro

(0)

I lager 5 795 kr

Class Indoor Class Indoor class-indoor-1

Class Indoor

(0)

Beställningsvara Från: 7 995 kr

 
NUFC Strumpor Sport newcastle-united-strumpor-sport-1

NUFC Strumpor Sport

(1)

I lager 29 kr (119 kr)

Green Latern Pinn Icon green-latern-pinn-icon-1

Green Latern Pinn Icon

(1)

I lager 11 kr (19 kr)

Celtic Mössa Wave celtic-mossa-wave-1

Celtic Mössa Wave

(1)

I lager 99 kr (119 kr)

MCFC Lattemugg Wordmark manchester-city-lattemugg-wordmark-1

MCFC Lattemugg Wordmark

(2)

I lager 77 kr (129 kr)

CFC Mössa Ski Mönster Mörkblå chelsea-mossa-ski-monster-morkbla-1

CFC Mössa Ski Mönster Mörkblå

(5)

I lager 79 kr (99 kr)

 

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.