Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bli redo för sommaren!

Disc Sky Rider Soft 24 disc-sky-rider-soft-24-1

Disc Sky Rider Soft 24

(0)

I lager 49 kr

Baseballhandske US13 baseballhandske-us13-1

Baseballhandske US13

(1)

I lager 199 kr

Baseballhjälm baseballhjalm-1

Baseballhjälm

(0)

I lager 289 kr

Kubb Semi Pro kubb-semi-pro-1

Kubb Semi Pro

(0)

I lager 599 kr

Krocket Original krocket-original-1

Krocket Original

(7)

I lager 549 kr

Spelbord

Sport 500 M Crossover Outdoor sport-500-m-crossover-outdoor-1

Sport 500 M Crossover Outdoor

(0)

I lager 8 495 kr

Great Basin 2 18FT great-basin-2-18ft-1

Great Basin 2 18FT

(0)

I lager 79 900 kr

Sport 100 Indoor sport-100-indoor-1

Sport 100 Indoor

(1)

I lager 3 995 kr

Erbjudanden

Ella 9 Svart Ella 9 Svart ella-9-svart-1

Ella 9 Svart

(0)

I lager 24 995 kr (27 995 kr)

Info & Val
California 7 Fot california-7-fot-1

California 7 Fot

(0)

I lager 16 995 kr (20 995 kr)

F-zero Soccer F-zero Soccer f-zero-soccer-1

F-zero Soccer

(1)

I lager 1 495 kr (1 695 kr)

Buzz Buzz buzz-1

Buzz

(0)

I lager 749 kr (799 kr)

Brännboll Familj Red Brännboll Familj Red brannboll-familj-red-1

Brännboll Familj Red

(0)

I lager 199 kr (249 kr)

 

Topplistan

Club Classic Club Classic club-classic-1

Club Classic

(0)

I lager 399 kr

Steel Silver Arrow Steel Silver Arrow steel-silver-arrow-1

Steel Silver Arrow

(8)

I lager 149 kr

Steel Black Arrow Steel Black Arrow steel-black-arrow-1

Steel Black Arrow

(13)

I lager 149 kr

Core Plus Black Core Plus Black core-plus-black-1

Core Plus Black

(1)

I lager 149 kr

 

Nyheter

Great Basin 2 22FT Great Basin 2 22FT great-basin-2-22ft-1

Great Basin 2 22FT

(0)

I lager 89 900 kr

ATACAMA 2 22FT ATACAMA 2 22FT atacama-2-22ft-1

ATACAMA 2 22FT

(0)

I lager 89 900 kr

Great Basin 2 18FT Great Basin 2 18FT great-basin-2-18ft-1

Great Basin 2 18FT

(0)

I lager 79 900 kr

ATACAMA 2 18FT ATACAMA 2 18FT atacama-2-18ft-1

ATACAMA 2 18FT

(0)

I lager 79 900 kr

CORNBAGS ALL WEATHER cornbags-all-weather-1

CORNBAGS ALL WEATHER

(0)

I lager 399 kr

 
AFC SoccerStarz Wenger arsenal-soccerstarz-wenger-1

AFC SoccerStarz Wenger

(2)

I lager 29 kr (49 kr)

Borussia Dortmund SoccerStarz Reus borussia-dortmund-soccerstarz-reus-1

Borussia Dortmund SoccerStarz Reus

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

AFC Bildoft Cazorla arsenal-bildoft-cazorla-1

AFC Bildoft Cazorla

(1)

I lager 29 kr (29 kr)

AFC T-shirt Thierry Henry AFC T-shirt Thierry HenryAFC T-shirt Thierry HenryAFC T-shirt Thierry HenryAFC T-shirt Thierry HenryAFC T-shirt Thierry HenryAFC T-shirt Thierry Henry arsenal-t-shirt-thierry-henry-1

AFC T-shirt Thierry Henry

(1)

I lager 262 kr (349 kr)

CFC Fotboll Signature chelsea-fotboll-signature-1

CFC Fotboll Signature

(1)

I lager 144 kr (169 kr)

 

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.