Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Spelbord

Flat W 6 flat-w-6-1

Flat W 6

(0)

I lager 6 995 kr

World Champion world-champion-1

World Champion

(0)

I lager 15 995 kr

F100 F100 f100-1

F100

(5)

I lager 3 995 kr (4 595 kr)

Professional professional-1

Professional

(1)

I lager 10 995 kr

Erbjudanden

RYLEE 7 Nutmeg RYLEE 7 Nutmeg rylee-7-nutmeg-1

RYLEE 7 Nutmeg

(0)

I lager 19 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
Speedo Simmössa Vit speedo-simmossa-vit-1

Speedo Simmössa Vit

(0)

I lager 89 kr (129 kr)

RYLEE 7 Port RYLEE 7 Port rylee-7-port-1

RYLEE 7 Port

(1)

I lager 18 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
Classic Bardisk Port Classic Bardisk Port classic-bardisk-port-1

Classic Bardisk Port

(0)

I lager 12 995 kr (14 995 kr)

DESTROYER 9 DESTROYER 9 destroyer-9-1

DESTROYER 9

(0)

I lager 14 995 kr (15 995 kr)

Info & Val
 

Topplistan

Fyrdelskö Pisces 145cm Fyrdelskö Pisces 145cm Fyrdelskö Pisces 145cm fyrdelsko-pisces-145cm-1

Fyrdelskö Pisces 145cm

(1)

I lager 249 kr (299 kr)

Pro Vit 6-pack Pro Vit 6-pack pro-vit-6-pack-1

Pro Vit 6-pack

(16)

I lager 29 kr

P12 Skruvköläder P12 Skruvköläder p12-skruvkolader-1

P12 Skruvköläder

(31)

I lager Från: 19 kr

Omega Omega omega-1

Omega

(42)

I lager 199 kr

Endelskö Lucky House 120 Cm Endelskö Lucky House 120 Cm endelsko-lucky-house-120-cm-1

Endelskö Lucky House 120 Cm

(1)

I lager 299 kr

 

Nyheter

G-2000 Grey Oak G-2000 Grey Oak g-2000-grey-oak-1

G-2000 Grey Oak

(0)

I lager 7 295 kr

Cornhole Poängtavla Lets Play cornhole-poangtavla-lets-play-1

Cornhole Poängtavla Lets Play

(0)

I lager 299 kr

Great Basin 2 22FT Great Basin 2 22FT great-basin-2-22ft-1

Great Basin 2 22FT

(0)

I lager 89 900 kr

ATACAMA 2 22FT ATACAMA 2 22FT atacama-2-22ft-1

ATACAMA 2 22FT

(0)

I lager 89 900 kr

Great Basin 2 18FT Great Basin 2 18FT great-basin-2-18ft-1

Great Basin 2 18FT

(0)

I lager 79 900 kr

 
MUFC SoccerStarz Rafael MUFC SoccerStarz Rafael manchester-united-soccerstarz-rafael-1

MUFC SoccerStarz Rafael

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

MCFC SoccerStarz Navas manchester-city-soccerstarz-navas-1

MCFC SoccerStarz Navas

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

CFC Nylonfotboll All Surface chelsea-nylonfotboll-all-surface-1

CFC Nylonfotboll All Surface

(0)

I lager 101 kr (169 kr)

Paris St Germain SoccerStarz Verratti paris-st-germain-soccerstarz-verratti-1

Paris St Germain SoccerStarz Verratti

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

WHUFC Ring Band west-ham-united-ring-band-1

WHUFC Ring Band

(0)

I lager 174 kr (249 kr)

 

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.