Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bli redo för sommaren!

Krocket Budget krocket-budget-1

Krocket Budget

(0)

I lager 319 kr

Nummerkubb Original Trälåda nummerkubb-original-tralada-1

Nummerkubb Original Trälåda

(1)

I lager 499 kr

krom-deluxe-v3-valnot-och-lonn-1

Krom Deluxe V3 Valnöt Och Lönn

(0)

I lager 299 kr

Sport 500 M Crossover Outdoor sport-500-m-crossover-outdoor-1

Sport 500 M Crossover Outdoor

(0)

I lager 8 495 kr

Amerikansk Fotboll Mini Neopren amerikansk-fotboll-mini-neopren-1

Amerikansk Fotboll Mini Neopren

(0)

I lager 79 kr

Spelbord

Ella 9 Svart Ella 9 Svart ella-9-svart-1

Ella 9 Svart

(0)

I lager 24 995 kr (27 995 kr)

Info & Val
Midfielder II midfielder-ii-1

Midfielder II

(0)

I lager 4 995 kr

ATACAMA 2 22FT atacama-2-22ft-1

ATACAMA 2 22FT

(0)

I lager 89 900 kr

Vax Snabbt Vax Snabbt vax-snabbt-1

Vax Snabbt

(5)

I lager 99 kr

Winston 8 winston-8-1

Winston 8

(1)

I lager 29 995 kr

Info & Val

Erbjudanden

Clifton 4 Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(4)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

DESTROYER 9 DESTROYER 9 destroyer-9-1

DESTROYER 9

(0)

I lager 14 995 kr (15 995 kr)

Info & Val
Stallion 8 Stallion 8 stallion-8-1

Stallion 8

(0)

I lager 15 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
BCE Multi 12 BCE Multi 12 bce-multi-12-1

BCE Multi 12

(5)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
RYLEE 7 Port RYLEE 7 Port rylee-7-port-1

RYLEE 7 Port

(1)

I lager 18 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
 

Topplistan

Omega Omega omega-1

Omega

(42)

I lager 199 kr

Stiga Puckar 3-pack stiga-puckar-3-pack-1

Stiga Puckar 3-pack

(6)

I lager 29 kr

Lösa Biljardbollar 57 Mm Lösa Biljardbollar 57 Mm losa-biljardbollar-57-mm-1

Lösa Biljardbollar 57 Mm

(14)

I lager 59 kr

Silver Cup Krita Silver Cup Krita silver-cup-krita-1

Silver Cup Krita

(4)

I lager 79 kr

Advance Advance advance-1

Advance

(6)

I lager Från: 139 kr

 

Nyheter

Cornhole Poängtavla Lets Play cornhole-poangtavla-lets-play-1

Cornhole Poängtavla Lets Play

(0)

I lager 299 kr

Great Basin 2 22FT Great Basin 2 22FT great-basin-2-22ft-1

Great Basin 2 22FT

(0)

I lager 89 900 kr

ATACAMA 2 22FT ATACAMA 2 22FT atacama-2-22ft-1

ATACAMA 2 22FT

(0)

I lager 89 900 kr

Great Basin 2 18FT Great Basin 2 18FT great-basin-2-18ft-1

Great Basin 2 18FT

(0)

I lager 79 900 kr

ATACAMA 2 18FT ATACAMA 2 18FT atacama-2-18ft-1

ATACAMA 2 18FT

(0)

I lager 79 900 kr

 
NUFC T-shirt Sport NUFC T-shirt SportNUFC T-shirt SportNUFC T-shirt SportNUFC T-shirt SportNUFC T-shirt SportNUFC T-shirt SportNUFC T-shirt SportNUFC T-shirt Sport newcastle-united-t-shirt-sport-1

NUFC T-shirt Sport

(2)

I lager 159 kr (199 kr)

MUFC Mössa Röd manchester-united-mossa-rod-1

MUFC Mössa Röd

(3)

I lager 89 kr (99 kr)

AFC IPhone 6 Skal Hårt 3D arsenal-iphone-6-skal-hart-3d-1

AFC IPhone 6 Skal Hårt 3D

(1)

I lager 159 kr (199 kr)

Frozen Klistermärke frozen-klistermarke-1

Frozen Klistermärke

(0)

I lager 11 kr (19 kr)

AFC Affisch Vermaelen 24 AFC Affisch Vermaelen 24 arsenal-affisch-vermaelen-24-1

AFC Affisch Vermaelen 24

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

 

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.