Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Spelbord

Great Basin 2 22FT great-basin-2-22ft-1

Great Basin 2 22FT

(0)

I lager 89 900 kr

Mustang 8 Mustang 8 mustang-8-1

Mustang 8

(2)

I lager 15 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
F1 F1 f1-1

F1

(8)

I lager 1 995 kr (2 195 kr)

Zodiac zodiac-1

Zodiac

(2)

I lager 5 995 kr

Info & Val
F-zero Soccer F-zero Soccer f-zero-soccer-1

F-zero Soccer

(1)

I lager 1 495 kr (1 695 kr)

Speedo Simmössa Junior speedo-simmossa-junior-1

Speedo Simmössa Junior

(0)

I lager 89 kr (119 kr)

Colt 8 Colt 8 colt-8-1

Colt 8

(0)

I lager 15 995 kr (19 995 kr)

Info & Val
Ella 9 Svart Ella 9 Svart ella-9-svart-1

Ella 9 Svart

(0)

I lager 24 995 kr (27 995 kr)

Info & Val
Mustang 8 Mustang 8 mustang-8-1

Mustang 8

(2)

I lager 15 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
 
Reglagestång Stiga reglagestang-stiga-1

Reglagestång Stiga

(6)

I lager 49 kr

M11 Skruvköläder M11 Skruvköläder m11-skruvkolader-1

M11 Skruvköläder

(35)

I lager Från: 29 kr

Omega Omega omega-1

Omega

(47)

I lager 199 kr

Hockeyspel High Speed Sverige-Finland hockeyspel-high-speed-sverige-finland-1

Hockeyspel High Speed Sverige-Finland

(6)

I lager 579 kr

Master Krita Grön master-krita-gron-1

Master Krita Grön

(4)

I lager Från: 29 kr

 
G-2000 Grey Oak G-2000 Grey Oak g-2000-grey-oak-1

G-2000 Grey Oak

(1)

I lager 7 295 kr

Cornhole Poängtavla Lets Play cornhole-poangtavla-lets-play-1

Cornhole Poängtavla Lets Play

(0)

I lager 299 kr

Great Basin 2 22FT Great Basin 2 22FT great-basin-2-22ft-1

Great Basin 2 22FT

(0)

I lager 89 900 kr

ATACAMA 2 22FT ATACAMA 2 22FT atacama-2-22ft-1

ATACAMA 2 22FT

(0)

I lager 89 900 kr

Great Basin 2 18FT Great Basin 2 18FT great-basin-2-18ft-1

Great Basin 2 18FT

(0)

I lager 79 900 kr

 
Iron Man Nyckelring Face iron-man-nyckelring-face-1

Iron Man Nyckelring Face

(0)

I lager 23 kr (39 kr)

LFC Tröja V-ringad Vespa LFC Tröja V-ringad VespaLFC Tröja V-ringad VespaLFC Tröja V-ringad VespaLFC Tröja V-ringad VespaLFC Tröja V-ringad VespaLFC Tröja V-ringad VespaLFC Tröja V-ringad VespaLFC Tröja V-ringad Vespa liverpool-v-ringad-vespa-1

LFC Tröja V-ringad Vespa

(2)

I lager 359 kr (599 kr)

RMCF Glas High Ball 2-pack real-madrid-glas-high-ball-2-pack-1

RMCF Glas High Ball 2-pack

(0)

I lager 139 kr (159 kr)

Harry Potter Trollstav Voldemort harry-potter-trollstav-voldemort-1

Harry Potter Trollstav Voldemort

(3)

I lager 399 kr (449 kr)

CFC Julgranskulor Crest 3-pack chelsea-julgranskulor-crest-3-pack-1

CFC Julgranskulor Crest 3-pack

(1)

I lager 79 kr (99 kr)

 

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.