Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Spelbord

Vertical Folding Pool 6 vertical-folding-pool-6-1

Vertical Folding Pool 6

(0)

I lager 5 995 kr

continental-cue-set-1

CONTINENTAL CUE SET

(0)

I lager 2 495 kr

Vax Snabbt Vax Snabbt vax-snabbt-1

Vax Snabbt

(5)

I lager 99 kr

Erbjudanden

Colt 8 Colt 8 colt-8-1

Colt 8

(0)

I lager 15 995 kr (19 995 kr)

Info & Val
Stallion 8 Stallion 8 stallion-8-1

Stallion 8

(0)

I lager 15 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
Sterling Bardisk 72 Port Sterling Bardisk 72 Port sterling-bardisk-72-port-1

Sterling Bardisk 72 Port

(0)

I lager 19 995 kr (24 995 kr)

Mustang 8 Mustang 8 mustang-8-1

Mustang 8

(2)

I lager 15 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
Blandade Dartpinnar blandade-dartpinnar-1

Blandade Dartpinnar

(1)

I lager 60 kr (80 kr)

 

Topplistan

Pro Vit 72-pack Pro Vit 72-pack pro-vit-72-pack-1

Pro Vit 72-pack

(14)

I lager 199 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(10)

I lager 199 kr (249 kr)

Startpack Inne Startpack Inne startpack-inne-1

Startpack Inne

(26)

I lager 129 kr

Lösa Biljardbollar 57 Mm Lösa Biljardbollar 57 Mm losa-biljardbollar-57-mm-1

Lösa Biljardbollar 57 Mm

(14)

I lager 59 kr

Omega Omega omega-1

Omega

(42)

I lager 199 kr

 

Nyheter

G-2000 Grey Oak G-2000 Grey Oak g-2000-grey-oak-1

G-2000 Grey Oak

(0)

I lager 7 295 kr

Cornhole Poängtavla Lets Play cornhole-poangtavla-lets-play-1

Cornhole Poängtavla Lets Play

(0)

I lager 299 kr

Great Basin 2 22FT Great Basin 2 22FT great-basin-2-22ft-1

Great Basin 2 22FT

(0)

I lager 89 900 kr

ATACAMA 2 22FT ATACAMA 2 22FT atacama-2-22ft-1

ATACAMA 2 22FT

(0)

I lager 89 900 kr

Great Basin 2 18FT Great Basin 2 18FT great-basin-2-18ft-1

Great Basin 2 18FT

(0)

I lager 79 900 kr

 
LFC T-shirt Balotelli Why Always Me LFC T-shirt Balotelli Why Always MeLFC T-shirt Balotelli Why Always MeLFC T-shirt Balotelli Why Always MeLFC T-shirt Balotelli Why Always MeLFC T-shirt Balotelli Why Always MeLFC T-shirt Balotelli Why Always MeLFC T-shirt Balotelli Why Always MeLFC T-shirt Balotelli Why Always Me liverpool-t-shirt-balotelli-why-always-me-1

LFC T-shirt Balotelli Why Always Me

(0)

I lager 209 kr (279 kr)

Inter Piké Blå Inter Piké BlåInter Piké BlåInter Piké BlåInter Piké BlåInter Piké BlåInter Piké Blå inter-pike-bla-1

Inter Piké Blå

(1)

I lager 319 kr (479 kr)

CFC SoccerStarz David Luiz chelsea--soccerstarz-david-luiz-1

CFC SoccerStarz David Luiz

(1)

I lager 29 kr (59 kr)

Celtic Mössa Wave celtic-mossa-wave-1

Celtic Mössa Wave

(1)

I lager 99 kr (119 kr)

MCFC Rakhyvlar 5-pack manchester-city-rakhyvlar-5-pack-1

MCFC Rakhyvlar 5-pack

(1)

I lager 15 kr (59 kr)

 

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.