Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bli redo för sommaren!

Sport 700 Crossover sport-700-crossover-1

Sport 700 Crossover

(0)

I lager 10 995 kr

mimoe-elephant-1

Mimoe Elephant

(0)

I lager 299 kr

Volleyboll volleyboll-1

Volleyboll

(1)

I lager 99 kr

Kubb Family Kubb Family kubb-family-1

Kubb Family

(2)

I lager 279 kr

Florida florida-1

Florida

(1)

I lager 22 995 kr

Spelbord

F100 F100 f100-1

F100

(5)

I lager 3 995 kr (4 595 kr)

t3s-indoor-1

T3S Indoor

(0)

I lager 9 900 kr

ATACAMA 2 22FT atacama-2-22ft-1

ATACAMA 2 22FT

(0)

I lager 89 900 kr

Erbjudanden

F-mini F-mini f-mini-1

F-mini

(4)

I lager 699 kr (799 kr)

Ella 7 Port Ella 7 Port ella-7-port-1

Ella 7 Port

(0)

I lager 19 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
Mustang 8 Mustang 8 mustang-8-1

Mustang 8

(2)

I lager 15 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
Ella 9 Svart Ella 9 Svart ella-9-svart-1

Ella 9 Svart

(0)

I lager 24 995 kr (27 995 kr)

Info & Val
RYLEE 7 Port RYLEE 7 Port rylee-7-port-1

RYLEE 7 Port

(1)

I lager 18 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
 

Topplistan

Core Brass Core Brass Core Brass core-brass-1

Core Brass

(9)

I lager 99 kr

Eclipse Pro Eclipse Pro eclipse-pro-1

Eclipse Pro

(14)

I lager Från: 599 kr

Steel Black Arrow Steel Black Arrow steel-black-arrow-1

Steel Black Arrow

(13)

I lager 149 kr

Biljardbollar Standard biljardbollar-standard-1

Biljardbollar Standard

(12)

I lager Från: 299 kr

Tacteo 30 Tacteo 30 tacteo-30-1

Tacteo 30

(10)

I lager 149 kr

 

Nyheter

Great Basin 2 22FT Great Basin 2 22FT great-basin-2-22ft-1

Great Basin 2 22FT

(0)

I lager 89 900 kr

ATACAMA 2 22FT ATACAMA 2 22FT atacama-2-22ft-1

ATACAMA 2 22FT

(0)

I lager 89 900 kr

Great Basin 2 18FT Great Basin 2 18FT great-basin-2-18ft-1

Great Basin 2 18FT

(0)

I lager 79 900 kr

ATACAMA 2 18FT ATACAMA 2 18FT atacama-2-18ft-1

ATACAMA 2 18FT

(0)

I lager 79 900 kr

CORNBAGS ALL WEATHER cornbags-all-weather-1

CORNBAGS ALL WEATHER

(0)

I lager 399 kr

 
MUFC SoccerStarz Smalling MUFC SoccerStarz Smalling manchester-united--soccerstarzsmalling-1

MUFC SoccerStarz Smalling

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

LFC Strumpor Hemma 2012-13 liverpool-strumpor-hemma-2012-13-1

LFC Strumpor Hemma 2012-13

(8)

I lager 29 kr (99 kr)

NUFC Tomteluva newcastle-united-tomteluva-1

NUFC Tomteluva

(0)

I lager 79 kr (99 kr)

FCB Tofflor Herr barcelona-tofflor-herr-1

FCB Tofflor Herr

(1)

I lager 199 kr (249 kr)

Harry Potter Trollstav Voldemort harry-potter-trollstav-voldemort-1

Harry Potter Trollstav Voldemort

(3)

I lager 399 kr (449 kr)

 

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.