Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Spelbord

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 4 395 kr

Black Air black-air-1

Black Air

(7)

I lager 4 995 kr

Info & Val
World Champion world-champion-1

World Champion

(0)

I lager 15 995 kr

Ella 8 Black ella-8-black-1

Ella 8 Black

(2)

I lager 22 995 kr

Info & Val
RYLEE 8 Nutmeg RYLEE 8 Nutmeg rylee-8-nutmeg-1

RYLEE 8 Nutmeg

(0)

I lager 19 995 kr (22 995 kr)

Info & Val

Erbjudanden

F-mini F-mini f-mini-1

F-mini

(4)

I lager 699 kr (799 kr)

RYLEE 7 Nutmeg RYLEE 7 Nutmeg rylee-7-nutmeg-1

RYLEE 7 Nutmeg

(0)

I lager 19 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
Medium TT Medium TT medium-tt-1

Medium TT

(3)

I lager 1 795 kr (2 494 kr)

Info & Val
Ella 7 Port Ella 7 Port ella-7-port-1

Ella 7 Port

(0)

I lager 19 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
Tvådelskö Svartgul Andra Sort Tvådelskö Svartgul Andra Sort tvadelsko-svartgul-andra-sort-1

Tvådelskö Svartgul Andra Sort

(2)

I lager 149 kr (229 kr)

 

Topplistan

P12 Skruvköläder P12 Skruvköläder p12-skruvkolader-1

P12 Skruvköläder

(31)

I lager Från: 9 kr

Gamesson Köställ Svart Gamesson Köställ Svart gamesson-kostall-svart-1

Gamesson Köställ Svart

(15)

I lager Från: 149 kr

Shark White Shark White Shark White shark-white-1

Shark White

(1)

I lager 1 295 kr (1 795 kr)

Limköläder Le Pro 13 Mm limkolader-le-pro-13-mm-1

Limköläder Le Pro 13 Mm

(1)

I lager Från: 29 kr

M12 Skruvköläder M12 Skruvköläder m12-skruvkolader-1

M12 Skruvköläder

(23)

I lager Från: 19 kr

 

Nyheter

Legacy Bollkorgar Winston Legacy Bollkorgar Winston legacy-bollkorgar-winston-1

Legacy Bollkorgar Winston

(0)

I lager 1 995 kr

Play Kit Sterling Svart Play Kit Sterling Svart play-kit-sterling-svart-1

Play Kit Sterling Svart

(0)

I lager 3 995 kr

Play Kit Classic Svart Play Kit Classic Svart play-kit-classic-svart-1

Play Kit Classic Svart

(0)

I lager 2 495 kr

Legacy Poängtavla Shuffleboard Legacy Poängtavla Shuffleboard legacy-poangtavla-shuffleboard-1

Legacy Poängtavla Shuffleboard

(0)

I lager 4 995 kr

 
FCB Bildoft Shirt barcelona-bildoft-shirt-1

FCB Bildoft Shirt

(1)

I lager 29 kr (39 kr)

MUFC SoccerStarz Kagawa MUFC SoccerStarz Kagawa manchester-united--soccerstarzkagawa-1

MUFC SoccerStarz Kagawa

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

AFC SoccerStarz Walcott arsenal--soccerstarz-walcott-1

AFC SoccerStarz Walcott

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

AFC Nyckelring Duck arsenal-nyckelring-duck-1

AFC Nyckelring Duck

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

MCFC Strumpor Barn/Ungdom MCFC Strumpor Barn/Ungdom manchester-city-socks-1-pack-junior12.5-3.5-1

MCFC Strumpor Barn/Ungdom

(6)

I lager 29 kr (39 kr)

 

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.