Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Gamesson

Sortering:
Antal:
Gamesson (Bex Sport AB) är en grossistfirma. Vi har både agenturer som vi representerar i antingen Sverige eller Norden. Dels tillverkar och importerar från fjärran östern. Allt sköts från huvudkontoret i Höganäs, med en filial i Stockholm.

Bex Sport har ökat sin försäljning i Sverige med närmare 40% det sista året och bygger under de närmaste åren upp en kundkrets över hela Europa för att växa ytterligare genom export.



Bex Sport målsättning är att vara ledande inom de nischer vi
representerar. Vi ska också kunna tillfredsställa konsumenters behov inom aktiv och gemensam fritid.

Bex Sport sortiment kännetecknas av innovation i praktiska förpackningar av hög kvalitet till rätt pris!
Visar 1-50 av 55 produkter
Korkbollar korkbollar-1

Korkbollar

(2)

I lager 99 kr

Gamesson Köställ Mahogny gamesson-kostall-mahogny-1

Gamesson Köställ Mahogny

(13)

I lager Från: 149 kr

Gamesson Köställ Svart gamesson-kostall-svart-1

Gamesson Köställ Svart

(15)

I lager Från: 149 kr

Bivax För Skifferskivor bivax-for-skifferskivor-1

Bivax För Skifferskivor

(4)

I lager 79 kr

Shark White Shark White shark-white-1

Shark White

(1)

I lager 1 295 kr (1 795 kr)

 
UCLA II ucla-ii-1

UCLA II

(5)

I lager 1 395 kr

Snookerbollar 52 Mm snookerbollar-52-mm-1

Snookerbollar 52 Mm

(5)

I lager 579 kr

Filtplattor För Pushers Grön filtplattor-for-pushers-gron-1

Filtplattor För Pushers Grön

(1)

I lager 39 kr

Puckar Deluxe puckar-deluxe-1

Puckar Deluxe

(1)

I lager 79 kr

Gamesson Pusher Original gamesson-pusher-original-1

Gamesson Pusher Original

(1)

I lager 89 kr

 
Gamesson Pushers Mini gamesson-pushers-mini-1

Gamesson Pushers Mini

(2)

I lager 59 kr

Original Röd 8 original-rod-8-1

Original Röd 8

(0)

I lager 1 595 kr

Shark Black shark-black-1

Shark Black

(0)

I lager 1 449 kr

Info & Val
 
Defender defender-1

Defender

(0)

I lager 795 kr

Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(0)

I lager 2 495 kr

Buzz Buzz buzz-1

Buzz

(0)

I lager 749 kr (799 kr)

Catdart Walker catdart-walker-1

Catdart Walker

(2)

I lager 1 395 kr

 
Dart Adapter dart-adapter-1

Dart Adapter

(0)

I lager 99 kr

Vax Snabbt Vax Snabbt vax-snabbt-1

Vax Snabbt

(5)

I lager 99 kr

Siliconspray siliconspray-1

Siliconspray

(2)

I lager 189 kr

Dartset Kings Head dartset-kings-head-1

Dartset Kings Head

(10)

I lager 799 kr

Barcelona barcelona-1

Barcelona

(0)

I lager 1 595 kr

 
Harvard 6 harvard-6-1

Harvard 6

(0)

I lager 5 395 kr

Köläder Lim 13 Mm kolader-lim-13-mm-1

Köläder Lim 13 Mm

(6)

I lager Från: 19 kr

Harvard 7 Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(12)

I lager 6 985 kr

 
Yale L-foot Yale L-foot yale-l-foot-1

Yale L-foot

(4)

I lager 2 695 kr (2 895 kr)

Professional professional-1

Professional

(1)

I lager 10 995 kr

Madrid madrid-1

Madrid

(0)

I lager 8 495 kr

 
Milano milano-1

Milano

(1)

I lager 4 885 kr

Minibiljard LTH II minibiljard-lth-ii-1

Minibiljard LTH II

(0)

I lager 699 kr

Midfielder II midfielder-ii-1

Midfielder II

(0)

I lager 4 995 kr

Cambridge 7 cambridge-7-1

Cambridge 7

(1)

Beställningsvara 6 995 kr

Gamesson Biljardtriangel Plast gamesson-biljardtriangel-plast-1

Gamesson Biljardtriangel Plast

(16)

79 kr

 
Kullager Liverpool kullager-liverpool-1

Kullager Liverpool

(0)

299 kr

Midfielder Heavy midfielder-heavy-1

Midfielder Heavy

(0)

Beställningsvara 3 885 kr

Liverpool Liverpool liverpool-1

Liverpool

(17)

I lager 5 685 kr

 
ATACAMA 14FT atacama-14ft-1

ATACAMA 14FT

(0)

I lager Från: 46 900 kr

ATACAMA 18FT atacama-18ft-1

ATACAMA 18FT

(0)

I lager 59 790 kr

ATACAMA 22FT atacama-22ft-1

ATACAMA 22FT

(0)

Beställningsvara 69 790 kr

Mars De Luxe 3in1 mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(5)

I lager 4 995 kr

 
 
Visar 1-50 av 55 produkter