Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Bordtennis

Sortering:
Antal:
Här hittar du alla produkter listade i kategorin Bordtennis.

Bordtennisavdelningen på Spelbord.se erbjuder bordtennisbord och tillbehör från Cornilleau, Tectonic och Stiga. Huvuddelen av borden kommer från Cornilleau då vi bedömer att de håller högst kvalitet av tillverkarna på marknaden. De tillverkar tillskillnad från de flesta andra sina bord i egna fabriken. Alla deras bord tillverkas i Frankrike. Detta gäller även deras budgetmärke Tectonic. Vi kommer att komplettera med bord från Stiga och därifrån även ta större delen av tillbehörssortimentet. Vi har valt att bedriva vår bordtennisförsäljning som en del av Spelbord.se för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning. Vi har alla bordtennisprodukter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service. På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 95 produkter
Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(22)

I lager 3 495 kr

Info & Val
Tacteo Pack Duo tacteo-pack-duo-1

Tacteo Pack Duo

(28)

I lager 249 kr

Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(13)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
PRO 510 Outdoor PRO 510 Outdoor pro-510-outdoor-1

PRO 510 Outdoor

(3)

I lager Från: 9 329 kr

Info & Val
Överdrag Standard Överdrag Standard overdrag-standard-1

Överdrag Standard

(13)

I lager 249 kr

 
Sport 100 Sport 100 sport-100-1

Sport 100

(13)

I lager 29 kr (59 kr)

Bordtennisskiva 6ft bordtennisskiva-6ft-1

Bordtennisskiva 6ft

(3)

I lager 1 395 kr

Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor competition-740-ittf-1

Competition 740 ITTF Indoor

(2)

I lager 7 995 kr (8 295 kr)

Info & Val
 
nat-och-stolpar-perfekt-ii-1

Nät Och Stolpar Perfekt II

(0)

I lager 249 kr

Bordtennisnät Competition bordtennisnat-competition-1

Bordtennisnät Competition

(0)

I lager Från: 199 kr

 
Perform 800 perform-800-1

Perform 800

(0)

I lager 399 kr

Stiga Piké Intense SvartStiga Piké Intense SvartStiga Piké Intense SvartStiga Piké Intense Svart stiga-pike-intense-svart-1

Stiga Piké Intense Svart

(0)

I lager 379 kr

Pro Vit 72-pack pro-vit-72-pack-1

Pro Vit 72-pack

(14)

I lager 199 kr

Bordtennisskiva Och Whiteboard Bordtennisskiva Och Whiteboard bordtennisskiva-och-whiteboard-1

Bordtennisskiva Och Whiteboard

(0)

I lager 299 kr (799 kr)

 
Champion 10-pack champion-10-pack-1

Champion 10-pack

(0)

I lager 1 499 kr

racketvaska-image-single-svartrod-1

Racketväska Image Single Svart/Röd

(0)

I lager 119 kr

Pro Vit 6-pack pro-vit-6-pack-1

Pro Vit 6-pack

(16)

I lager 29 kr

Perform 500 CD Coach perform-500-cd-coach-1

Perform 500 CD Coach

(0)

I lager 299 kr

BCE Multi 21 BCE Multi 21 bce-multi-21-1

BCE Multi 21

(1)

I lager 2 995 kr (3 495 kr)

Info & Val
 
racketfodral-image-svartrod-1

Racketfodral Image Svart/Röd

(1)

I lager 79 kr

Excell 3000 Carbon excell-3000-carbon-1

Excell 3000 Carbon

(3)

I lager 699 kr

Överdrag Premium overdrag-premium-1

Överdrag Premium

(11)

I lager 349 kr

Elite White elite-white-1

Elite White

(0)

I lager 79 kr

kantband-8-mm-1

Kantband 8 Mm

(0)

I lager 18 kr

 
Nexeo X90 nexeo-x90-1

Nexeo X90

(1)

I lager 499 kr

Sport 200 sport-200-1

Sport 200

(0)

I lager 99 kr

Elite Orange elite-orange-1

Elite Orange

(0)

I lager 79 kr

kantband-12-mm-1

Kantband 12 Mm

(0)

I lager 49 kr

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 4 395 kr

 
vaporizer-1

Vaporizer

(0)

I lager 799 kr

Sport 300 S Crossover Outdoor sport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 795 kr

Tacteo 30 tacteo-30-1

Tacteo 30

(10)

I lager 149 kr

pure-color-advance-1

Pure Color Advance

(0)

I lager 279 kr

poangraknare-big-black-1

Poängräknare Big Black

(0)

I lager 549 kr

 
Sport 250 S Crossover Outdoor sport-250-s-crossover-outdoor-1

Sport 250 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 495 kr

flow-spin-outdoor-1

Flow Spin Outdoor

(0)

I lager 179 kr

stomme-allround-classic-1

Stomme Allround Classic

(1)

I lager 349 kr

Sport 500 M Crossover Outdoor sport-500-m-crossover-outdoor-1

Sport 500 M Crossover Outdoor

(0)

I lager 8 495 kr

 
lim-attach-power-1

Lim Attach Power

(0)

I lager 139 kr

stomme-carbonado-190-1

Stomme Carbonado 190

(0)

I lager 1 395 kr

Startpack Inne startpack-inne-1

Startpack Inne

(26)

I lager 129 kr

 
 
Visar 1-50 av 95 produkter