Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bardiskar & Stolar Legacy Sterling Bardisk 72 Port

19 995 kr
(24 995 kr)
12 mån räntefritt 1666 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 20083
Kategori: Bardiskar & Stolar
Varumärke: Legacy
Garanti: 2 år + Livstid

Sterling Bardisk 72 Port

Denna 72 tums bar är perfekt för underhållaning och fester. 4 gäster får lätt plats vid baren som innehåller lådor, glasshylla, vinställ och förvaringsskåp. Denna bar har ännu mångsidighet med plats för ett kylskåp och flyttbara hyllplan. Borstad nickel bidrar till hög kvalitetskänsla.

Yttermått: 183 x 64 x 107 cm

Uppbyggd av massivt hårdträ (poplar) och med frontpanel i MDF.

Denna produkt har en port-finish och omges med fördel av andra produkter från Legacy med samma finish. Det går även att beställa ett prov. Detta gör du genom att skicka din adress och vilken finish med hjälp av kontakta oss till höger.

Bardiskar & Stolar innehåller fler produkter som liknar Legacy Sterling Bardisk 72 Port.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Sterling Bardisk 72 Nutmeg Sterling Bardisk 72 Nutmeg sterling-bardisk-72-nutmeg-1

Sterling Bardisk 72 Nutmeg

(0)

I lager 19 995 kr (24 995 kr)

Info & Val
Heritage Bardisk Port heritage-bardisk-port-1

Heritage Bardisk Port

(0)

I lager 14 995 kr

Classic Bardisk Port Classic Bardisk Port classic-bardisk-port-1

Classic Bardisk Port

(0)

I lager 12 995 kr (14 995 kr)

Hylla HERITAGE Port hylla-heritage-port-1

Hylla HERITAGE Port

(0)

I lager 1 295 kr

Classic Bardisk Nutmeg Classic Bardisk Nutmeg classic-bardisk-nutmeg-1

Classic Bardisk Nutmeg

(1)

Beställningsvara 12 995 kr (14 995 kr)

Info & Val
Hylla HERITAGE Onyx hylla-heritage-onyx-1

Hylla HERITAGE Onyx

(0)

I lager 1 295 kr

Hörnhylla Heritage Hörnhylla Heritage hornhylla-heritage-1

Hörnhylla Heritage

(0)

I lager 995 kr

Heritage Bardisk Folding heritage-bardisk-folding-1

Heritage Bardisk Folding

(0)

I lager 5 995 kr

Heritage Bardisk Onyx heritage-bardisk-onyx-1

Heritage Bardisk Onyx

(0)

I lager 14 995 kr

barstol-cuboid-1

Barstol Cuboid

(0)

599 kr

 
Sunderland Affisch Squad 93 sunderland-affisch-squad-93-1

Sunderland Affisch Squad 93

(1)

I lager 30 kr (99 kr)

MCFC Affisch Squad 43 MCFC Affisch Squad 43 manchester-city-affisch-squad-43-1

MCFC Affisch Squad 43

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

Guinness T-shirt Big Logo Guinness T-shirt Big LogoGuinness T-shirt Big LogoGuinness T-shirt Big LogoGuinness T-shirt Big LogoGuinness T-shirt Big LogoGuinness T-shirt Big Logo guinness-t-shirt-big-logo-1

Guinness T-shirt Big Logo

(0)

I lager 179 kr (299 kr)

RMCF Skrivbordskalender 2014 real-madrid-skrivbordskalender-2014-1

RMCF Skrivbordskalender 2014

(1)

I lager 9 kr (99 kr)

The Beatles Pinn White Logo the-beatles-pinn-white-logo-1

The Beatles Pinn White Logo

(0)

I lager 5 kr (9 kr)