Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord Hobby BCE Clifton 6

4 495 kr
(4 995 kr)
12 mån räntefritt 375 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 2015
Kategori: Biljardbord Hobby
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån
Yttermått: 183x91x79cm
Vikt: 45 kg

Clifton 6

Biljardbord som lätt går att fälla upp för att ta mindre plats när man inte använder bordet.

Lätt att fälla upp
Lätt att flytta
Blå duk
Ställbara fötter

Medföljer

2st köer 122 cm
Bollset 47 mm
Triangel
Borste
2st kritor
Instruktion för montering. Endast benen behöver monteras.

Höjd i uppfält läge 6 fot: ca 209 cm

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Spelbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Biljardbord Hobby innehåller fler produkter som liknar BCE Clifton 6.

Omdömen och betyg

Nils Jonas, 2014-01-13
Biljardbordet, som var det jag trodde att jag köpte, är vi nöjda med. Däremot att det går att kombinera till ett pingisbord var en överraskning. En sak om det som rör pingisbordet är att jag tycker inte ni överhuvudtaget skulle skicka med vare sig bollar eller racketar man blir bara förbannad över att se sådan skit.
Jonas Torbjörn, 2014-01-13

Thomas, 2012-02-27
bordet får en 5, men köerna är inte bra, en har redan gått av utan synbar anledning. Går det att få en ny kö eller till bättre pris?
Meeri, 2010-11-26
Fungerar jättebra, men synd att det är lite dålig kvalite på köerna. Dom är redan utslitna efter några veckors användande.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Clifton 4 Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(4)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(0)

I lager 5 995 kr (6 995 kr)

Harvard 7 Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(12)

I lager 6 985 kr

Yale L-foot Yale L-foot yale-l-foot-1

Yale L-foot

(4)

I lager 2 695 kr (2 895 kr)

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva kombifold-6-plus-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

(7)

I lager 4 995 kr (5 995 kr)

Harvard 6 harvard-6-1

Harvard 6

(0)

I lager 5 395 kr

Supasize Folding 6 Supasize Folding 6 supasize-folding-6-1

Supasize Folding 6

(0)

Beställningsvara 7 995 kr (8 595 kr)

UCLA II ucla-ii-1

UCLA II

(5)

Beställningsvara 1 395 kr

Riley Folding Black Deluxe riley-folding-black-deluxe-1

Riley Folding Black Deluxe

(1)

I lager 4 495 kr

Florida florida-1

Florida

(1)

Beställningsvara 22 995 kr

Minibiljard LTH II minibiljard-lth-ii-1

Minibiljard LTH II

(0)

I lager 699 kr

Cambridge 7 cambridge-7-1

Cambridge 7

(1)

Beställningsvara 6 995 kr

Black Cat 7 black-cat-7-1

Black Cat 7

(0)

Beställningsvara 9 995 kr

Rosemont 7 rosemont-7-1

Rosemont 7

(0)

I lager 9 995 kr

Rolling Lay Flat 6 rolling-lay-flat-6-1

Rolling Lay Flat 6

(0)

I lager 5 495 kr

Rolling Lay Flat 5 rolling-lay-flat-5-1

Rolling Lay Flat 5

(0)

Beställningsvara 4 495 kr

Flat W 6 flat-w-6-1

Flat W 6

(0)

I lager 6 995 kr

Rolling Flat W 5 rolling-flat-w-5-1

Rolling Flat W 5

(0)

I lager 5 495 kr

Vertical Folding Pool 6 vertical-folding-pool-6-1

Vertical Folding Pool 6

(0)

I lager 5 995 kr

Ray 7 ray-7-1

Ray 7

(0)

I lager 10 995 kr

 
FCB IPhone 4/4S Skal Crystal barcelona-iphone-44s-skal-crystal-1

FCB IPhone 4/4S Skal Crystal

(0)

I lager 99 kr (158 kr)

AFC Affisch Vermaelen 24 AFC Affisch Vermaelen 24 arsenal-affisch-vermaelen-24-1

AFC Affisch Vermaelen 24

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

Sunderland Affisch Squad 93 sunderland-affisch-squad-93-1

Sunderland Affisch Squad 93

(1)

I lager 30 kr (99 kr)

Rangers Kalender 2013 Rangers Kalender 2013 rangers-kalender-2013--1

Rangers Kalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

Rangers Dekal Samsung Galaxy S5 rangers-dekal-samsung-galaxy-s5--1

Rangers Dekal Samsung Galaxy S5

(0)

I lager 39 kr (129 kr)