Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Biljardköunderhåll BCE P12 Skruvköläder

19 kr
12 mån räntefritt 2 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 36
Kategori: Biljardköunderhåll
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån
Övrigt: 3-pack

P12 Skruvköläder

Köläder med plastskruvgäng.

Undersök om dina skruvläder har plast eller metallgäng och mät toppens ytterdiameter (Alltså inte gängens diameter).

Plastgäng med 12 mm diameter = P12


Biljardköunderhåll innehåller fler produkter som liknar BCE P12 Skruvköläder.

Omdömen och betyg

Sector Alarm AB, 2017-02-19

ASKERS BAPTISTFÖRSAMLING, 2016-11-03

Per, 2016-10-05

ABF GÄSTRIKEBYGDEN, 2016-03-29

Scandic Hotels Aktiebolag, 2016-03-24

Roger Sebastian, 2016-03-23
Har inte behövt använda dom än, så inte så mycket att säga.
Ann-Charlotte, 2016-03-08
Gick mycket fort att få hem dom på posten!!
Kent Anders, 2016-02-27

Peter, 2016-02-23

Peter, 2016-02-23

Dennis, 2016-02-15

Elisabeth Inger, 2016-02-11

Nils Lennart Torbjörn, 2016-02-11

Tommy Mikael, 2016-02-03

Mikael Nils Henry, 2016-01-16

Nils-Georg Yriel, 2015-12-18

Lotta Margareta, 2015-12-06

Håkan Malte, 2015-09-21

Brännehylte Handels Aktiebolag, 2015-07-21

Annette, 2015-07-01
Äntligen kan vi spela igen......Tack...
Brännehylte Handels Aktiebolag, 2015-06-19

Byängsskolan AB, 2015-05-22

Föreningen Hillel INLIN0985 SCANCLOUD, 2015-03-20

Jan-Erik, 2014-10-07

Ulno AB, 2014-03-05

Ahmad, 2013-12-04
Passade perfekt. Fungerar bra hittills.
Fredrik Sten, 2013-11-19

VMI Internet Services AB, 2013-11-15

Hans-Ove, 2013-02-26
hej jag tycker att ni sköter er exemplariskt o snabba leveranser tack i efter hand
Martin, 2012-02-28
lite ojämnt slipade
Lasse, 2010-11-25
Mycket bra kvalité inga trasiga här heller
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

M12 Skruvköläder m12-skruvkolader-1

M12 Skruvköläder

(23)

I lager Från: 19 kr

M11 Skruvköläder m11-skruvkolader-1

M11 Skruvköläder

(33)

I lager Från: 29 kr

m13-skruvkolader-1

M13 Skruvköläder

(1)

I lager Från: 49 kr

Kötving Boxwood kotving-boxwood-1

Kötving Boxwood

(1)

199 kr

Kötving Bas kotving-bas-1

Kötving Bas

(3)

I lager 29 kr

Kölädertrimmare Shaper koladertrimmare-shaper-1

Kölädertrimmare Shaper

(1)

I lager 79 kr

Tip Clamp 9/10mm tip-clamp-910mm-1

Tip Clamp 9/10mm

(0)

I lager 39 kr

Köläderstving Med Lim koladerstving-med-lim-1

Köläderstving Med Lim

(2)

49 kr

Elk Master 13 Mm elk-master-13-mm-1

Elk Master 13 Mm

(2)

I lager Från: 29 kr

Köläder Lim 13 Mm kolader-lim-13-mm-1

Köläder Lim 13 Mm

(6)

I lager Från: 19 kr

Köben P12 koben-p12-1

Köben P12

(6)

I lager Från: 29 kr

koben-m12-1

Köben M12

(6)

I lager Från: 29 kr

limkolader-le-pro-13-mm-1

Limköläder Le Pro 13 Mm

(1)

I lager Från: 29 kr

Shaft Slicker shaft-slicker-1

Shaft Slicker

(1)

39 kr

JOINT PROTECTOR joint-protector-1

JOINT PROTECTOR

(1)

199 kr

SHAFT CONDITIONER LEATHER PAD shaft-conditioner-leather-pad-1

SHAFT CONDITIONER LEATHER PAD

(0)

49 kr

ULTRA GLIDE CONDITIONER ultra-glide-conditioner-1

ULTRA GLIDE CONDITIONER

(1)

I lager 99 kr

BUMPER MCDERMOTT WITH LOGO bumper-mcdermott-with-logo-1

BUMPER MCDERMOTT WITH LOGO

(0)

29 kr

MCGRIPPER mcgripper-1

MCGRIPPER

(0)

I lager 199 kr

tip-pik-1

Tip Pik

(0)

I lager 149 kr

 
MCFC Fleecefilt Impact manchester-city-fleecefilt-impact-1

MCFC Fleecefilt Impact

(0)

I lager 149 kr (249 kr)

LFC Vimpel Coutinho liverpool-vimpel-coutinho-1

LFC Vimpel Coutinho

(0)

I lager 60 kr (199 kr)

Iron Man Nyckelring Face iron-man-nyckelring-face-1

Iron Man Nyckelring Face

(0)

I lager 23 kr (39 kr)

AFC Badlakan Embroidered arsenal-badlakan-embroidered-1

AFC Badlakan Embroidered

(4)

I lager 209 kr (349 kr)

FCB Iphone 4/4S Skal Sidecrest Blå barcelona-iphone-44s-skal-sidecrest-bla-1

FCB Iphone 4/4S Skal Sidecrest Blå

(0)

I lager 131 kr (219 kr)