Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisbord (pingisbord) Garlando C-mini Indoor

699 kr
12 mån räntefritt 58 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 14423
Kategori: Bordtennisbord (pingisbord)
Varumärke: Garlando
Garanti: 24 mån
Yttermått: 82(L) x 51(B) cm
Vikt: 8 kg

C-mini Indoor

Ett bordtennisbord i microformat som kan placeras på befintligt bord.

16 mm tjock spelyta av melamin
Metalram
F-Mini uppfyller de europeiska harmoniserade säkerhetsbestämmelser EN 71-1, 71-2, 71-3 och 71-9.
2 års garanti mot tillverkning defekter.
Ben ingår ej

Bordtennisbord (pingisbord) innehåller fler produkter som liknar Garlando C-mini Indoor.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor competition-740-ittf-1

Competition 740 ITTF Indoor

(2)

I lager 7 995 kr (8 295 kr)

Info & Val
Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(22)

I lager 3 495 kr

Info & Val
t3t-indoor-1

T3T Indoor

(0)

I lager 24 900 kr

t37-indoor-1

T37 Indoor

(0)

I lager 14 900 kr

t3s-indoor-1

T3S Indoor

(0)

I lager 9 900 kr

t30-outdoor-1

T30 Outdoor

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 4 395 kr

Sport 250 S Crossover Outdoor sport-250-s-crossover-outdoor-1

Sport 250 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 495 kr

Sport 300 S Crossover Outdoor sport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 795 kr

Sport 500 M Crossover Outdoor sport-500-m-crossover-outdoor-1

Sport 500 M Crossover Outdoor

(0)

I lager 8 495 kr

 
Family Guy Pinn Evil Monkey family-guy-pinn-evil-monkey-1

Family Guy Pinn Evil Monkey

(0)

I lager 5 kr (9 kr)

EFC Badlakan Jaquard Svart everton-badlakan-jaquard-svart-1

EFC Badlakan Jaquard Svart

(0)

I lager 223 kr (279 kr)

Nintendo T-Shirt Mario Block Nintendo T-Shirt Mario BlockNintendo T-Shirt Mario BlockNintendo T-Shirt Mario BlockNintendo T-Shirt Mario BlockNintendo T-Shirt Mario BlockNintendo T-Shirt Mario Block nintendo-t-shirt-mario-block-1

Nintendo T-Shirt Mario Block

(0)

I lager 125 kr (249 kr)

Fear And Loathing In Las Vegas Mugg fear-and-loathing-in-las-vegas-mugg-1

Fear And Loathing In Las Vegas Mugg

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

MCFC Bildoft Round manchester-city-bildoft-round-1

MCFC Bildoft Round

(0)

I lager 29 kr (39 kr)