Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Kubb och Krocket mfl Bex Sport Krocket Budget

319 kr
12 mån räntefritt 27 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 17624
Kategori: Kubb och Krocket mfl
Varumärke: Bex Sport
Garanti: 6 mån

Krocket Budget

Krocket Budget tillverkas av björkträ.

Innehåller
- 4 klubbor, 15x5,5x75 cm
- 4 Bollar, Ø 7,5cm
- 2 Pinnar
- 10 Grindar, 24,5x21 cm
- Nätpåse
- Regler och instruktioner

Kubb och Krocket mfl innehåller fler produkter som liknar Bex Sport Krocket Budget.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Krocket Super De Luxe Krocket Super De Luxe krocket-super-de-luxe-1

Krocket Super De Luxe

(0)

I lager 3 999 kr

Krocket Original krocket-original-1

Krocket Original

(7)

549 kr

Krocket Family krocket-family-1

Krocket Family

(1)

399 kr

Krocket Semi Pro II Krocket Semi Pro II krocket-semi-pro-ii-1

Krocket Semi Pro II

(0)

990 kr (1 119 kr)

Krocket Med Vagn krocket-med-vagn-1

Krocket Med Vagn

(0)

I lager 899 kr

Krocket Pro krocket-pro-1

Krocket Pro

(0)

Beställningsvara 1 399 kr

Riddarspelet riddarspelet-1

Riddarspelet

(2)

399 kr

Nummerkubb Original Nummerkubb Original nummerkubb-original-1

Nummerkubb Original

(3)

I lager 349 kr

Nummerkubb Family nummerkubb-family-1

Nummerkubb Family

(0)

I lager 299 kr

Kasta Ring Original kasta-ring-original-1

Kasta Ring Original

(2)

I lager 199 kr

Kubb Svensk Ek kubb-svensk-ek-1

Kubb Svensk Ek

(0)

I lager 1 999 kr

Kubb Pro kubb-pro-1

Kubb Pro

(0)

799 kr

Kubb Semi Pro kubb-semi-pro-1

Kubb Semi Pro

(0)

I lager 599 kr

Kubb Original Röd kubb-original-rod-1

Kubb Original Röd

(1)

I lager 479 kr

Kubb Original kubb-original-1

Kubb Original

(0)

459 kr

Kubb Family Kubb Family kubb-family-1

Kubb Family

(2)

I lager 279 kr

Nummerkubb Original Trälåda nummerkubb-original-tralada-1

Nummerkubb Original Trälåda

(1)

I lager 499 kr

Förvaringspåse Kubb Original forvaringspase-kubb-original-1

Förvaringspåse Kubb Original

(0)

I lager 99 kr

Kubb Original Mini kubb-original-mini-1

Kubb Original Mini

(0)

59 kr

Nummer Kubb Original Mini nummer-kubb-original-mini-1

Nummer Kubb Original Mini

(0)

I lager 59 kr

 
San Antonio Spurs Inramad Bild Logo san-antonio-spurs-inramad-bild-logo-1

San Antonio Spurs Inramad Bild Logo

(0)

I lager 75 kr (249 kr)

AFC Fleecefilt Established arsenal-fleecefilt-established-1

AFC Fleecefilt Established

(1)

I lager 149 kr (199 kr)

LFC T-shirt Lounge Svart LFC T-shirt Lounge SvartLFC T-shirt Lounge SvartLFC T-shirt Lounge SvartLFC T-shirt Lounge SvartLFC T-shirt Lounge SvartLFC T-shirt Lounge SvartLFC T-shirt Lounge SvartLFC T-shirt Lounge SvartLFC T-shirt Lounge SvartLFC T-shirt Lounge Svart liverpool-lounge-tee-svart-1

LFC T-shirt Lounge Svart

(2)

I lager 247 kr (329 kr)

MUFC Affisch Di Maria 86 manchester-united-affisch-di-maria-86-1

MUFC Affisch Di Maria 86

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

CFC Glasunderlägg Runda chelsea-glasunderlagg-runda-1

CFC Glasunderlägg Runda

(2)

I lager 79 kr (99 kr)