Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Kubb och Krocket mfl Nummerkubb Original Trälåda

499 kr
12 mån räntefritt 42 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 14781
Kategori: Kubb och Krocket mfl
Varumärke: Bex Sport
Garanti: 6 mån

Nummerkubb Original Trälåda

En variant på kubb med numrerade mål.

Innehåller
- 1 Kastpinne (5,5x15 cm)
- 12 Nummerpinnar
- 1 Trälåda
- Regelbok med svenska instruktioner


Kubb och Krocket mfl innehåller fler produkter som liknar Bex Sport Nummerkubb Original Trälåda.

Omdömen och betyg

Carl Emil Wilhelm, 2015-07-02

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

Nummerkubb Original Nummerkubb Original nummerkubb-original-1

Nummerkubb Original

(3)

I lager 349 kr

Nummerkubb Family nummerkubb-family-1

Nummerkubb Family

(0)

I lager 299 kr

Nummer Kubb Original Mini nummer-kubb-original-mini-1

Nummer Kubb Original Mini

(0)

I lager 59 kr

Kubb Original Trälåda kubb-original-tralada-1

Kubb Original Trälåda

(1)

I lager 599 kr

Riddarspelet riddarspelet-1

Riddarspelet

(2)

399 kr

Kasta Ring Original kasta-ring-original-1

Kasta Ring Original

(2)

I lager 199 kr

Kubb Svensk Ek kubb-svensk-ek-1

Kubb Svensk Ek

(0)

I lager 1 999 kr

Kubb Pro kubb-pro-1

Kubb Pro

(0)

I lager 799 kr

Kubb Semi Pro kubb-semi-pro-1

Kubb Semi Pro

(0)

I lager 599 kr

Kubb Original Röd kubb-original-rod-1

Kubb Original Röd

(1)

I lager 479 kr

Kubb Original kubb-original-1

Kubb Original

(0)

I lager 459 kr

Kubb Family Kubb Family kubb-family-1

Kubb Family

(2)

I lager 279 kr

Krocket Super De Luxe Krocket Super De Luxe krocket-super-de-luxe-1

Krocket Super De Luxe

(0)

I lager 3 999 kr

Krocket Original krocket-original-1

Krocket Original

(7)

I lager 549 kr

Krocket Family krocket-family-1

Krocket Family

(1)

I lager 399 kr

Krocket Semi Pro II Krocket Semi Pro II krocket-semi-pro-ii-1

Krocket Semi Pro II

(0)

990 kr (1 119 kr)

Krocket Med Vagn krocket-med-vagn-1

Krocket Med Vagn

(0)

I lager 899 kr

Förvaringspåse Kubb Original forvaringspase-kubb-original-1

Förvaringspåse Kubb Original

(0)

99 kr

Krocket Pro krocket-pro-1

Krocket Pro

(0)

Beställningsvara 1 399 kr

Kubb Original Mini kubb-original-mini-1

Kubb Original Mini

(0)

59 kr

 
Harry Potter Trollstav Sirius Black harry-potter-trollstav-sirius-black-1

Harry Potter Trollstav Sirius Black

(0)

I lager 399 kr (449 kr)

Ferrari Dörraffisch 458 Italia ferrari-dorraffisch-458-italia-1

Ferrari Dörraffisch 458 Italia

(0)

I lager 55 kr (99 kr)

LFC Hemmaställ Baby 2015-16 liverpool-hemmastall-baby-2015-16-1

LFC Hemmaställ Baby 2015-16

(0)

I lager 299 kr (449 kr)

THFC Skrivbordskalender 2015 tottenham-hotspur-skrivbordskalender-2015-1

THFC Skrivbordskalender 2015

(0)

I lager 36 kr (119 kr)

ACM Badlakan Stripe milan-badlakan-stripe-1

ACM Badlakan Stripe

(0)

I lager 159 kr (199 kr)